Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?
24 Srpanj, 2019, 07:26:38 am
Forum Pomoć Traži Kalendar Prijava Registracija
Novosti:

AZVO QA forum | Područja | Priznavanje inozemnih visokoškolskih kvalifikacija | Topic: Jesu li ovdje normalni momci? « natrag naprijed »
 Str: [1] Dolje Ispis
Autor Tema: Jesu li ovdje normalni momci?  (Posjeta: 4 )
FannieAspip
Jr. Member
**

ICQ Messenger - 381111372
Profil Email
« : 22 Srpanj, 2019, 13:58:50 pm »

Kao što razumijem, dugo ću čekati da odgovorim na moje privatne poruke,pa pišem ovdje!

Zapravo, dugo sam bio na vašem forumu, ali morao sam se ponovno registrirati-zašto, reći ću vam kasnije.
Nedavno sam prekinula sa svojim mužem (neki ga ljudi ovdje poznaju!), a ja sam razgovarao na dating web stranice za 2 godine. Žao mi je, ali istina je.
Dating web stranice su me razočarale. Previše perverznjaka i glupih ljudi. Volim snažne intelektualce. Ja sam inženjer, ali i pokušavam se u modeliranju. ... ;)

Oh yeah, ja sam 24 i volim online razgovore)) instagram, skype. Ja ću odgovoriti samo osobnom porukom! Ali mogu odgovoriti samo navečer - bježim neko vrijeme!
Nadam se za ozbiljnu vezu. Piši mi, možda mi se posreći.

Poruka je promijenjena:
Izvrsno, fotografija se ne učitava! Zna li itko kako to popraviti?
U svakom slučaju, moje druge fotografije mogu se vidjeti ovdje, rado ću se upoznati, volim koketirati))

http://luvandates.com/profile/FannieAspip/

P.S. Odjel za akreditaciju VO! Ne piši mi više, čovječe! Ti si na listi ignoriranja!

Ooops :P Tko je tamo?!
 Str: [1] Gore Ispis 
AZVO QA forum | Područja | Priznavanje inozemnih visokoškolskih kvalifikacija | Topic: Jesu li ovdje normalni momci? « natrag naprijed »
Skoči na:  

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 2.0.1 | SMF © 2006, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!