Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?
17 Rujan, 2019, 09:57:55 am
Forum Pomoć Traži Kalendar Prijava Registracija
Novosti:

AZVO QA forum | Područja | Reakreditacija visokih učilišta 2013/2014 | Nastavnici | Topic: Nastavnici - poglavlje 4e) « natrag naprijed »
 Str: [1] Dolje Ispis
Autor Tema: Nastavnici - poglavlje 4e)  (Posjeta: 4176 )
hbudic
korisnik
*

Profil Email
« : 07 Studeni, 2013, 11:35:33 am »

Poštovani imam jedno pitanje vezano za postupak samoanalize, poglavlje 4e)

e)   "Navedite veličine studentskih grupa za predavanja, seminare, vježbe i druge oblike nastave i iznesite vlastitu prosudbu o učinkovitosti nastavnog rada u tim grupama. Komentirajte mišljenja studenata izražena o tom pitanju u anketama."

- konkretno me zanima slijedece:
1. Za koju akademsku godinu se vrsi samoanaliza navedenog?Za tekuću, ili prethodnu?
2. Da li je potrebno samoanalizu napraviti i za izvanredne studente?
3.Te sto se podrazumijeva pod studentskim grupama (broj studenata po kolegiju,studiju, godini, ili kako već... kako bih znao uciniti adekvatan pregled navedenog)? To mi je malo nejasno!
...
Puno Vam hvala na Vasem vremenu
Evidentirano
Odjel za akreditaciju
Sr. Member

Profil Email
« Odgovor #1 : 13 Studeni, 2013, 10:41:58 am »

Samoanaliza se piše za tekuću akademsku godinu, u dokument prikazujete redovite i izvanredne studente. Imate li interno pravilo kojim definirate veličinu grupe studenata za pojedino predavanje, seminare, vježbe unutar kolegija. U samoanalizi morate napisati  stvarno stanje na visokom učilištu tj koliko imate grupa unutar kolegija  i koliko studenta pohađa određenu grupu.
Evidentirano
hbudic
korisnik
*

Profil Email
« Odgovor #2 : 13 Studeni, 2013, 11:54:29 am »

Hvala Vam na Vasem odgovoru!
Lijep pozdrav
Evidentirano
 Str: [1] Gore Ispis 
AZVO QA forum | Područja | Reakreditacija visokih učilišta 2013/2014 | Nastavnici | Topic: Nastavnici - poglavlje 4e) « natrag naprijed »
Skoči na:  

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 2.0.1 | SMF © 2006, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!