Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?
08 Prosinac, 2019, 22:32:52 pm
Forum Pomoć Traži Kalendar Prijava Registracija
Novosti:

AZVO QA forum | Područja | Novi ciklus reakreditacije visokih učilišta 2017/2018. | Tema 5: Znanstvena/umjetnička djelatnost | Topic: Citiranost radova « natrag naprijed »
 Str: [1] Dolje Ispis
Autor Tema: Citiranost radova  (Posjeta: 908 )
dsebalj
korisnik
*

Profil Email
« : 17 Svibanj, 2018, 15:43:54 pm »

Poštovani,

u temi 5 traži se popis objavljenih radova te ukupan broj citata visokog učilišta i h-indeks. Mene zanima na koji način se gleda citiranost?

Primjerice, ako je razdoblje koje se gleda 2013.-2017. godine gleda li se:
a) citiranost radova koji su OBJAVLJENI U TOM RAZDOBLJU u WoS-u
b) citiranost radova koje je netko CITIRAO U TOM RAZDOBLJU u WoS-u

Npr. neki je članak objavljen 2010. godine. Citiran je 5 puta - 2 citata ima u 2011. godini i 3 citata u 2014. godini.
Broje li se u tom slučaju 3 citata (jer je citiran u 2014. godini), ili taj rad uopće ne ulazi u citiranost (jer je objavljen prije promatranog razdoblja)?

Također me zanima moramo li kao prilog priložiti print screen ili citation report iz Wos-a i Scopusa u kojem je vidljiva citiranost?

Nadam se da ste razumjeli moje pitanje.
Evidentirano
Odjel za akreditaciju
Sr. Member

Profil Email
« Odgovor #1 : 21 Svibanj, 2018, 12:20:45 pm »

PITANJE: Možete unijeti broj citata radova koji su citiranirni u traženom razdoblju (radovi mogu biti objavljeni i ranije)  odnosno točan je odgovor b.
citiranost radova koje je netko CITIRAO U TOM RAZDOBLJU u WoS-u

PITANJE: Također me zanima moramo li kao prilog priložiti print screen ili citation report iz Wos-a i Scopusa u kojem je vidljiva citiranost
 - Nije obavezno, ali možete uvrstiti u priloge.

Odjel za analitiku i statistiku
AZVO
Evidentirano
 Str: [1] Gore Ispis 
AZVO QA forum | Područja | Novi ciklus reakreditacije visokih učilišta 2017/2018. | Tema 5: Znanstvena/umjetnička djelatnost | Topic: Citiranost radova « natrag naprijed »
Skoči na:  

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 2.0.1 | SMF © 2006, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!